• 0 216 661 1 661 - 0 533 016 67 13

 • Ferhatpaşa Mah. 22. Sk. No: 27/A Ataşehir/İstanbul/TURKEY

  2011 yılında temelleri atılan Centuar A.Ş., ülkemizin önde gelen çok çeşitli egzotik meyve suları, performans ve fonksiyonel içecekler, farklı formlarda takviye edici gıda üreticilerinden biri olmuştur. Bugün sektöründeki marka lideri ürünlerin imalatını gerçekleştirir hale gelmiştir.

  İstanbul Ataşehir’de bulunan Centuar A.Ş, en zorlu imalatların dahi kolaylıkla gerçekleştirilebileceği şekilde tasarlanmış, güncel teknolojiyle donatılmış olup, GMP, HACCP, FOC Standartlarının kılavuz olarak benimsendiği tesisinde gerçekleştirdiği kaliteli üretim ve müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlama üzerine kurulu iletişim becerileri sayesinde Centuar A.Ş. sektöründeki lider üreticilerden biri olmuştur. Ürün planlama, formülasyon, üretim, ambalajlama ve dağıtım hizmetlerine ilişkin tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştiren Centuar A.Ş., aloe veralı, fesleğen ve çiya tohumlu içecekler gibi ilkleri gerçekleştirmiştir.

  Minimum stok seviyesi ile takip ettiği hammaddelerin geniş skalası ve güçlü üretim kapasitesi nedenleriyle çok hızlı ve esnek imalat gerçekleştirebilme imkanlarına sahip olduğu gibi, farklı ihtiyaçlar için özel marka, özgün formülasyon ve çoklu dilde hazırlanmış ambalaj aplikasyonlarını da rahatlıkla uygulayabilmektedir.

  Uluslararası ağı ve köklü dış ticaret deneyimi sayesinde direkt ve dolaylı olarak bir çok ülkeye ürün sevkiyatı gerçekleştirebilmektedir.


  Adres

  Ferhatpaşa Mah. 22. Sk. No: 27/A Ataşehir/İstanbul/TURKEY

  Telefon

  0 216 661 1 661, 0 533 016 67 13

  E-posta

  info@centuar.com.tr infocentuar@gmail.com